Італійський футболіст пішов у порно, тому що там можна більше заробити

Давіде Йовінелла в 24 роки пішов з клубу Серії D заради кар’єри в порно-індустрії

Захисник клубу серії D “Помільяно” Давіде Йовінелла завершив кар’єру футболіста. 24-річний гравець вирішив податися в порно-індустрію, так як в цій сфері можна заробити більше грошей.

Йовінелла успішно пройшов кастинг в Будапешті, вигравши боротьбу в 3000 конкурентів. Італієць вже вибрав собі сценічний псевдонім Давіде Монтана.

“Італійський порноактор Рокко Сіффреді сказав, що у мене великий потенціал. Він навіть кличе мене зніматися в його фільмі. Але для початку я повинен поїхати в Будапешт, щоб звикнути до цього середовища. Було б непогано знайти клуб у Будапешті”, – сказав Давіде Йовінелла.

Відзначимо, що в четвертому за силою дивізіоні чемпіонату Італії з футболу – серії D – дев’ять груп по 18 команд в кожній, тобто в цьому дивізіоні виступають 162 клуби.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися4
Tвітнути
Pin
+1
4 Поділись