Угода щодо переходу Майкона в “Шахтар” завершена

Угода щодо переходу півзахисника “Корінтіанса” Майкона в “Шахтар” завершена, підтвердив наставник бразильського клубу Фабіо Каріль. Але Майкон залишиться в “Корінтіансі” як мінімум до 14 червня.

– Майкон вже проданий. Але він залишиться з нами до початку ЧС-2018, так що ми можемо його використовувати до цього часу. “Корінтіанс” зараз грає добре, так що це нормально, що футболісти користуються попитом в інших клубах, – сказав Фабіо Каріль в інтерв’ю програмі Aquicom Benja Television.

Раніше повідомлялося, що Майкон Берберана успішно пройшов медичний огляд, що передував трансферу футболіста в “Шахтар”. Очікується, що сума операції складе шість мільйонів євро.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
1 Поділись
Поділитися1