Геї можуть перешкодити Марокко провести ЧС-2026

За одностатевий зв’язок в країні загрожує тюремне ув’язнення

Марокко може позбутися шансів на проведення чемпіонату світу з футболу в 2026 році через закон, який передбачає тюремне ув’язнення (від півроку до трьох років) за одностатевий зв’язок.

ФІФА виключає можливість проводити турніри рівня чемпіонату світу в країнах, де мають місце переслідування за різними ознаками (расова або релігійна приналежність, сексуальна орієнтація тощо).

“Доповідь Марокко про права людини, представлений в ФІФА, не стосується питання, який дуже добре відомий владі країни. Очевидно, що держава не зможе вжити заходів, спрямованих проти дискримінаційних актів на адресу осіб нетрадиційної орієнтації”, – сказав президент Марокканської асоціації з прав людини Ахмед Ель Хайі в інтерв’ю Associated Press.

Якщо заявка Марокко НЕ буде схвалена, то спільна заявка США, Канади і Мексики буде єдиною, яка претендує на проведення турніру.

Країну – господиню мундіалю оголосять 13 червня 2018 року.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1