Французи впевнені, що під час чемпіонату світу в Росії будуть проблеми з расизмом

Згідно з даними соцопитування, 70 відсотків французів побоюються расистських проявів на ЧС-2018

Футбольні вболівальники у Франції в більшості вважають, що під час чемпіонату світу 2018 року в Росії футболісти зіткнуться з проблемами расизму, як це неодноразово раніше траплялося на стадіонах в цій країні під час єврокубків і навіть матчів внутрішнього чемпіонату. Про це свідчать результати спеціального опитування.

Соціологічна агенція провела пов’язане зі ставленням до проблеми расизму опитування у Франції на замовлення німецького каналу RTL. З’ясувалося, що 70 відсотків опитаних турбуються, що в Росії виникнуть пов’язані з расизмом проблеми під час ЧС-2018.

47 відсотків респондентів вважають расизм поширеною проблемою у футболі в цілому. 75 відсотків вважають, що суддя повинен мати право зупинити гру, якщо зафіксує прояв расизму. Раніше стало відомо, що спеціальні спостерігачі будуть слідкувати за проявами расизму на трибунах під час ЧС-2018, а суддя отримаєправо зупиняти поєдинок в разі прояву нетерпимості.

Раніше ФІФА завела справу з приводу расистської поведінки вболівальників на товариському матчі Франції з Росією.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися3
Tвітнути
Pin
+1
3 Поділись