Німеччина офіційно подала заявку на проведення чемпіонату Європи з футболу

Німці хочуть провести фінальну частину європейської першості у 2024 році

Делегація Німецького футбольного союзу відвідала штаб-квартиру УЄФА і подала заявку на проведення фінальної частини Євро-2024. Про бажання провести чемпіонат Європи 2024 року Німеччина оголосила ще в березні 2017 року, а зараз офіційно подала свою заявку напередодні крайнього терміну, який настане 27 квітня.

У нас чудова заявка, і ми готові організувати ідеальний турнір, який дасть УЄФА можливість домогтися ще більшого прогресу європейського футболу. ЄВРО-2024 в самому центрі Європи надасть шанс усім учасникам отримати найбільшу підтримку своїх уболівальників. Водночас ми будуємо мости між людьми різних національностей, нагадуючи всім про цінності футболу і сучасного суспільства“, – заявив Президент ФСН Райнхард Гріндель.У найближчі тижні УЄФА почне оцінювати заявки. На цьому етапі європейський футбольний союз може вимагати від учасників конкурсу доопрацювати заявки або дати роз’яснення з тих чи інших питань. До вересня 2018 року УЄФА в письмовому вигляді підготує і опублікує оціночний звіт по кожній заявці.

На зустрічі Виконавчого комітету УЄФА 27 вересня в Ньоні в ході голосування оберуть організатора Євро-2024.

Цього тижня штаб-квартиру УЄФА також відвідає делегація Футбольної федерації Туреччини, яка теж має намір подати офіційну заявку на проведення Євро-2024.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися1
Tвітнути
Pin
+1
0 Поділись