Арсена Венгера не хотіли пускати на стадіон у Львові

Інцидент стався під час Євро-2012

Колишній віце-голова правління “Арсеналу” Девід Дін розповів про цікаву історію, яка трапилася історію з ним і наставником лондонської команди Арсеном Венгером в Україні під час Євро-2012. Нагадаємо, після закінчення нинішнього сезону Венгер покине “Арсенал”, який він очолював з 1996 року.

“Один з матчів проходив в Україні, у Львові. Коли ми приїхали, дощ лив, наче з відра. І з якихось причин на машині не можна було під’їхати до стадіону. Ми перебували десь за півмилі від арени, яку в буквальному сенсі бачили вдалині. І натрапили на поліцейське загородження, біля якого знаходилося чотири досить міцних українських співробітника правопорядку в формі. Вони нам показали, мовляв, проїзду немає, і треба повертатися назад. А ми приїхали на матч. Більш того, Арсену належало відпрацювати блок для телебачення.Але з нами був колишній президент польської федерації футболу, який непогано говорив російською. Він звернувся до хлопців, сказавши: “Нам треба проїхати, з нами Арсен Венгер в машині”. Ті не повірили. І ми уклали з ними угоду: якщо Арсен вийде з авто, щоб сфотографуватися з ними, вони нас пропустять. Вони погодилися, бо не вірили, що він з нами. Ось Арсену і довелося виходити з машини, під проливним дощем робити фото з кожним з чотирьох солдатів. Що цікаво, нам ще й надали супровід прямо до стадіону”, – сказав Дін в інтерв’ю Sky Sports.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися1
Tвітнути
Pin
+1
1 Поділись