“Бешикташ” на один сезон відсторонений від участі в Кубку Туреччини

Турецький клуб покараний за поведінку фанатів

Федерація футболу Туреччини (TFF) визнала технічну поразку “Бешикташа” в матчі-відповіді півфіналу Кубка країни з “Фенербахче” з рахунком 0: 3, повідомляє прес-служба організації. Нагадаємо, що матч-відповідь півфіналу з “Фенербахче” був перерваний на 57-й хвилині через агресивну поведінку вболівальників, які закидали поле і тренерську лавку “Бешикташа” предметами. Повідомлялося, що фанати проломили голову тренеру “Бешикташа” під час дербі Стамбула.

Федерація ухвалила, що зустріч повинна бути дограна з 57-ї хвилини без глядачів. Однак “Бешикташ” бойкотував догравання, оскільки вважав, що федерація повинна присудити поразку “Фенербахче”.

Згідно з рішенням федерації, “Фенербахче” зустрінуться у півфіналі Кубка Туреччини, де зіграє з клубом “Акхісар Беледієспор”, а “Бешикташ” відсторонений від участі в турнірі на один сезон.