Київ ледь не позбувся фіналу Ліги чемпіонів

В результаті було прийнято рішення, що обидва фінальних матчу повинні пройти в Києві

Глава організаційного комітету ФФУ по підготовці і проведенню фіналу Ліги чемпіонів Андрій Бондаренко розповів, з якими труднощами довелося зіткнутися при підготовці до фіналів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів. Нагадаємо, головний матч жіночого турніру пройде 24 травня на стадіоні “Динамо” імені Валерія Лобановського в Києві, а чоловічого -26-го на “Олімпійському”.

“Проблеми були. Це стосується фінансування поточного ремонту НСК “Олімпійський”, наявності достатньої кількості місць в готелях відповідного класу, транспортної інфраструктури, безпеки. На якомусь етапі також дуже активно розглядалося питання перенесення жіночого фіналу в інше місто країни. Серед кандидатів на проведення цього поєдинку були Харків та Львів. Але в підсумку було прийнято рішення, що обидва фінальних матчі повинні пройти в Києві”, – розповів Бондаренко.

Він пояснив, що проблеми в підготовці до фіналу жіночої Ліги чемпіонів були в стані клубної арени “Динамо”.“Ми всі прекрасно розуміємо, що цей стадіон не в повній мірі відповідає жорстким вимогам УЄФА для проведення поєдинку такого рівня, як фінал жіночої Ліги чемпіонів. Це стосується питань даху над трибунами, інших елементів інфраструктури стадіону. Саме тому на якомусь етапі і виник питання про можливе перенесення поєдинку в інше місто. Але потім УЄФА пішов на деякі поступки, ми запропонували компромісні рішення. Після цього і було остаточно затверджено, що обидва матчі пройдуть в столиці”, – додав Бондаренко.

ДЖЕРЕЛО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1