На емоціях зірка “Барселони” штовхнув арбітра і отримав червону картку

Арда Туран виступає в оренді в Туреччині

Півзахисник іспанської “Барселони” Арда Туран, який виступає на правах оренди за турецький “Істамбул Бешикташ”, отримав червону картку і був видалений з поля за грубу поведінку по відношенню до судді. Інцидент стався в матчі 32-го туру чемпіонату Туреччини проти “Сівасспора”.

Уже в кінці матчу, на 94-й хвилині зустрічі, Туран повівся агресивно через рішення лінійного арбітра, який, на його думку, помилково не зафіксував порушення правил командою суперника.

Футболіст спочатку емоційно звернувся до судді, а потім штовхнув його. За грубість футболіст відразу отримав червону картку і залишив поле.

Відзначимо, що кількома хвилинами раніше його команда, що грала в меншості з кінця першого тайму, зуміла зрівняти рахунок завдяки автоголу. У підсумку матч так і завершився нічиєю – 1: 1.

Турецький хавбек з 2015 року провів за “Барселону” 55 матчів у всіх турнірах, забив 15 голів. А в поточному сезоні жодного разу не вийшов на поле. 30-річний Туран в складі каталонського клубу переміг в чемпіонаті Іспанії, двічі виграв Кубок Іспанії, один раз – клубний чемпіонат світу.