“Барселона” – “Реал”: чотири м’ячі і видалення(відео)

У меншості “Барселона” на своєму полі зіграла внічию з принциповим суперником – 2: 2

У неділю в Іспанії пройшов один з найбільш очікуваних футбольних матчів: в знаменитому “Ель Класіко” зустрілися “Барселона” і “Реал”. Поєдинок пройшов на стадіоні “Камп Ноу” в столиці Каталонії. Футболісти “Барселони” в меншості зіграли внічию з мадридським “Реалом”.

Це був перший матч для “синьо-гранатових” після того, як вони достроково оформили чемпіонство. Зустріч завершилася з рахунком 2: 2. У господарів м’ячі забили Луїс Суарес (10-я хвилина) і Ліонель Мессі (52), у гостей відзначилися Кріштіану Роналду (14) і Гарет Бейл (72). “Барселона” сконца першого тайму грала в меншості після видалення Роберто за відмашку на Марсело. Цікаво, що кількома хвилинами раніше арбітр ніяк не дав навіть жовту картку Гарету Бейлу, який навмисне вдарив суперника по нозі.

“Барселона” лідирує в чемпіонаті (87 очок) і достроково гарантувала собі чемпіонський титул, більш того, команда вже влаштувала чемпіонський парад перед своїми вболівальниками. “Реал” в турнірній таблиці посідає третє місце (72 очки), відстаючи від мадридського “Атлетіко” (75) на три очки. Команда Зінедіна Зідана вийшла в київський фінал Ліги чемпіонів, де зіграє з “Ліверпулем”, і продовжує боротьбу за срібні медалі внутрішнього чемпіонату.