У Росії перед чемпіонатом світу хочуть заборонити футбол

Ініціатори опитування пропонують гроші, що звільнилися направити на розвиток дитячого спорту.
49 відсотків росіян виступили за заборону професійного футболу в Росії, повідомляє Superjob з посиланням на дані свого опитування. На питання “чи потрібно заборонити в Росії професійний футбол і гроші, що звільнилися направити на розвиток дитячого спорту?” 28 відсотків виступили проти, а ще 23 не визначилися зі своєю позицією.

Серед чоловіків виявилося більше прихильників позбавлення футболу професійного статусу – 53 відсотки. Серед жінок – тільки 44.

Найбільшу підтримку пропозиція викликала у громадян у віці від 25 до 34 років – 52 відсотки. Найбільше за ліквідацію професійного футболу голосували росіяни з заробітком від 35 до 45 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (54 відсотки за).

Всього було опитано 1600 респондентів старше 18 років в 287 населених пунктах в період з 4 по 7 травня.

Чемпіонат світу з футболу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня 2018 року. На груповому етапі турніру збірна Росії зіграє з командами Саудівської Аравії (14 червня), Єгипту (19 червня) і Уругваю (25 червня).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися1
Tвітнути
Pin
+1
1 Поділись