“Верес” буде перейменований у ФК “Львів”,футболісти йдуть з команди

У наступному сезоні в українській Прем’єр-лізі зіграє ФК “Львів”

Президент футбольного клубу “Верес” Богдан Копитко звернувся до вболівальників команди з Рівного та повідомив, що в наступному сезоні вона буде перейменована у “Львів”. Нагадаємо, що “Верес” за підсумками першого сезону в Прем’єр-лізі зміг зберегти прописку в еліті і зайняти місце в першій “шістці” чемпіонату України. Всі свої домашні матчі “Верес” проводив у Львові.

– Народний клуб “Верес” з моменту свого відродження став яскравим явищем в українському футболі. Всього за три роки ми разом пройшли шлях від нуля в професійному футболі в першу шістку Прем’єр-ліги. Це стало можливим завдяки наполегливій праці і відсутності страху перед високими завданнями. Ми разом створили казку.

На жаль розвиток “Вереса” значно обігнав розвиток футбольного господарства області. Тому “Верес” був змушений переїхати. Ми зробили все, щоб червоно-чорні відчували себе у Львові комфортно. Цей сезон хоч і був яскравим і цікавим, але він показав ряд проблем. Значна частина уболівальників не може відвідувати матчі улюбленої команди за 200 кілометрів від будинку.

Тому було прийнято спільне рішення про повернення “Вереса” в Рівне. Нинішня команда, яка має право виступу в УПЛ, буде перейменована в ФК “Львів”.


Зі свого боку хочу відзначити, що ми і надалі будемо будувати дружні відносини з рівненським клубом і футбольною громадськістю. Переконаний, Верес продовжить свою славну історію. І буде яскравим представником українського футболу, – йдеться в заяві на офіційному сайті команди.

Крім того, сьогодні стало відомо, що шість футболістів “Вереса” покинули команду.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App