Родченков зізнався, що в Росії наказано не шукати допінг у футболі

Екс-керівник Московської антидопінгової лабораторії розповів, що отримав такий наказ від Віталія Мутко

Колишній директор Московської антидопінгової лабораторії, інформатор ВАДА Григорій Родченков в інтерв’ю автору фільмів про допінг у російському спорті, німецькому журналісту Хайо Зеппельту розповів про директиви Віталія Мутко, який з 2012 по 2016 рік обіймав посаду міністра спорту РФ. З 2008 по 2012 рік він очолював федеральне відомство з питань спорту, туризму і молодіжної політики.

“Я отримав наказ від Мутко про те, що нам не потрібні позитивні допінг-проби у футболі.” Не чіпай футбол, добре? “Він був моїм начальником, і я дотримувався його наказам”, – цитує ARD Родченкова.

Нагадаємо, також Мутко займав пост президента РФС (з 2005 по 2009 і з 2015 по 2017 рік). В кінці минулого року виконуючим обов’язки президента союзу став Олександр Алаев.З 14 червня по 15 липня на 12 стадіонах в 11 містах Росії пройдут матчі чемпіонату світу-2018. Ігри світової першості пройдуть в Москві, Санкт-Петербурзі, Казані, Сочі, Самарі, Нижньому Новгороді, Ростові-на-Дону, Саранську, Калінінграді, Єкатеринбурзі та Волгограді.

Нагадаємо, що в січні з’явилася інформація, що російські футболісти планували використовувати допінг на чемпіонаті світу-2018. За даними видання Daily Mail, російська сторона збиралася підмінити проби сечі гравців на турнірі, щоб вони могли безкарно застосовувати заборонені речовини. Відзначається, що це стало відомо з джерел, близьких до екс-глави Московської антидопінгової лабораторії Григорія Родченкова.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App