Ребров розповів всю правду про конфлікт з трьома гравцями “Динамо”

Колишній тренер мав проблеми з Хачеріді, Гармашем і Рибалкою

Колишній тренер київського “Динамо” Сергій Ребров розповів про відносини з деякими гравцями клубу. Тренер зізнався, що йому важко працювалося з Євгеном Хачеріді, Денисом Гармашем і Сергієм Рибалкою – ця трійка не слухалася наставника, проявляючи свій важкий характер.

Проблема була в тому, що вони були разом. Якби вони були окремо, то, напевно, вони б зовсім інакше сприймали наші вимоги, вимоги до себе. Але коли вони удвох – це складніше.

Ще третій був Рибалка. Ось вони втрьох були як три богатирі, яким взагалі все було байдуже. Хачереді просто потрібно змінити команду. Я впевнений, що це футболіст високого рівня, але йому потрібно поміняти обстановку“, – сказав Ребров в передачі Вацко Light.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App