У Києві прибрали рекламу “Газпрому” з фан-зони фіналу Ліги чемпіонів

Міська адміністрація домоглася демонтування назви спонсора з країни-агресора

У фан-зонах фіналу Ліги чемпіонів в Києві приберуть рекламу російської компанії “Газпром” – спонсора УЄФА. Як повідомив представник КМДА з питань підготовки та проведення фіналу ЛЧ-2018 в Києві Андрій Мірошниченко, УЄФА погодився з позицією Києва з приводу використання логотипу “Газпрому” навіть як інформації про партнерів Ліги чемпіонів.

Дії з боку Росії: анексія Криму, війна на Сході, і, як наслідок, наше ставлення до всіх і всього, що пов’язано з країною-агресором, на жаль, зрозумілі не всім в світі. Однак, я сподіваюся, що ми все-таки знайдемо повне розуміння з боку УЄФА“, – заявляв ще вчора представник КМДА офіційному порталу Києва.А сьогодні на своїй сторінці в Facebook Мірошниченко розмістив фотопідтвердження про зняття банерів: “Зараз ми друкуємо нове оформлення, яке замінить демонтоване“.

Кілька днів тому в столиці України розвісили банери із згадкою спонсорів турніру. Наявність на них логотипу російської компанії відразу ж викликало обурення у громадськості. Як зізнався Мірошниченко, для них це стало сюрпризом, оскільки раніше в ході переговорів з УЄФА було визначено, що при організації “Фестивального містечка” на рекламних стендах будуть розміщені всі спонсори, крім “Газпрому”.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App