Через російські санкції учасник чемпіонату світу залишився без власних продуктів

Ісландська збірна не зможе привезти продукти до Росії, а місцеві страви футболісти бояться пробувати

Російські санкції, введені Росією проти Ісландії, значно вплинули на підготовку ісландської збірної до чемпіонату світу з футболу. Про це повідомляє видання Reykjavik Grapevine.

За словами Клари Б’яртмарц, директора футбольної асоціації Ісландії KSÍ, санкції зробили роботу асоціації набагато складніше, оскільки вони суттєво обмежують, що ісландці можуть і не можуть імпортувати під час подорожі до Росії.

Ми, наприклад, витрачали багато часу на митницю. Ісландія і Росія бойкотують один одного, тому ми повинні бути дуже пильними під час митного контролю“, – зазначила вона.

Російські санкції стосуються імпорту харчової продукції, який строго заборонений. Це означає, що, хоча на чемпіонат Європи до Франції ісландська футбольна команда приїжджала зі своєю їжею, цього разу їй доведеться покладатися на російські продукти.

Втім, зі збірною до Росії поїдуть і два кухарі.Мене не турбують російські інгредієнти, але російська їжа сильно відрізняється від нашої, від того, що ми звикли, і футболісти, як правило, не хочуть пробувати нове прямо перед початком гри“, – пояснила Клара Б’яртмарц.

Наш головний кухар знає, що любить кожен гравець, і, звісно, нам потрібно пристосуватися до цього. Не можна просто нагодувати Гілфа (Сігурдссона) тим, чого він не любить, всього за три години до гри. Ми просто не можемо так робити“, – додала вона.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App