Ракицький покинув розташування збірної України

Футболіста “Шахтаря” турбує давня травма колінного суглоба

Збірна України зазнала чергової втрати напередодні товариських матчів проти команд Марокко й Албанії. Вчора команду залишили динамівці Віктор Циганков та Володимир Шепелєв, а після другого тренування стало відомо, що команді Шевченко не зможе допомогти захисник “Шахтаря” Ярослав Ракицький.

Футболіст приступив до тренувань в розташуванні національної команди нарівні з усіма, але через біль змушений був передчасно закінчити роботу. Додаткове обстеження показало, що у Ярослава загострилася давня травма колінного суглоба, і до товариських матчів національної команди він відновити ігрові кондиції не встигне.У складі збірної України Ракицького замінить Павло Лук’янчук. Для 22-річного динамівця, який другу половину сезону провів в оренді в рівненському “Вересі”, це вже другий виклик до головної команди країни. Перший був в жовтні 2017-го: тоді Павло тренувався з командою, але згодом поїхав у відрядження в “молодіжку”, а тому дебютувати в першій збірній у нього не було можливості.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App