“Реала” в Києві: іспанці кричали “Слава Україні!”

Іспанські вболівальники “Реала” за кілька годин до прильоту команди зібралися біля готелю, де розквартирувався мадридський клуб. У великому оточенні поліції вони співали пісні, прославляючи “Реал” і Кріштіану Роналду, а в перервах кричали “Слава Україні!”. Машини, що проїжджали, сигналили їм по-футбольному.

Дві дівчини, що підійшли, були схвильовані. “Якщо я Кріштіану зараз не дістану, то поїду в Мадрид. Навіть якщо для цього треба буде віддати нирку“, – чи то жартома, чи то всерйоз говорила одна. Поруч дідусь нарікав, що купив офіційний журнал до фіналу Ліги чемпіонів за 170 грн. “А якщо він автограф не дасть, вважай, викинув гроші”. Не давши, Роналду швидко з автобуса пройшов у готель. Втім, як і інші реалісти. Один з фанатів спробував прорватися крізь поліцейський кордон, але був зупинений. Футболісти швидко перебралися в готель, а фанати ще довго стояли біля вікон, співаючи “Вамос Мадрид”. Справжній Роналду їх, може, і не чув, зате в натовпі вболівальників була картонна копія зірки “Реала”.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App