Максим Коваль підтримав колегу по нещастю з “Ліверпуля”

Максим Коваль написав пост в соцмережах для Лориса Каріус джерело

Фінал Ліги чемпіонів в Києві запам’ятався шедевральний голом Гарета Бейла і двома неймовірними помилками Лориса Каріус. Це і зумовило результат поєдинку. “Реал” обіграв “Ліверпуль” – 3: 1 і в 13-й раз виграв Лігу чемпіонів.

Після гри екс-голкіпер збірної України Максим Коваль написав на своїй сторінці в Інстаграм слова підтримки Каріус: “Я і всі воротарі разом з тобою! Ніколи не здавайся”.

I and all goalkeepers with you !!! never give up!!!@lorisk21

Допис, поширений Maksym Koval (@maksymkoval35)

Цікаво, що сам Коваль наламав дров в своєму дебютному поєдинку за “Депортіво”. У матчі 27 туру чемпіонату Іспанії з “Ейбар” він спочатку помилився, через що його команда пропустила гол вже на 11-й хвилині. А на 39-й хвилині Коваль і зовсім був видалений з поля за грубий підкат за межами штрафного майданчика.

Як писало видання Opta, Максим Коваль став першим воротарем в чемпіонаті Іспанії в 21-м столітті, який був вилучений з поля в дебютному поєдинку.