Президент УЄФА в захваті від Ліги чемпіонів в Києві

Чеферін вважає, що Україна тепер зможе організувати будь-яке змагання джерело

Президент УЄФА Александер Чеферін високо оцінив організацію фіналу Ліги чемпіонів між “Реалом” і “Ліверпулем” (3: 1) в Києві.

“Хотів би подякувати Києву і меру Віталію Кличку за відмінну організацію фінального матчу Ліги чемпіонів. Не варто забувати, що це одна з головних спортивних подій світового рівня. Змагання такого розмаху складно якісно організувати. Але ні вчора, ні в попередні дні не було допущено жодної помилки. Спасибі за все, особливо, за гостинність. Я переконаний, що принаймні половина уболівальників захоче відвідати Київ знову.

Фінал Ліги чемпіонів – велика подія. Я впевнений, що після проведення даного заходу Україна зможе організувати що завгодно”, – заявив Чеферін.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App