Серхіо Рамос заговорив про “жахливу сторону футболу” після фіналу

Серхіо Рамос побажав форварду “Ліверпуля” Мохамеду Салах якнайшвидшого одужання джерело

26 травня в Києві пройшов фінал Ліги чемпіонів.У першому таймі голів забито не було, а в другому іспанський клуб забив два м’ячі після “ляпів” голкіпера “Ліверпуля” Лориса Каріус і один після фантастичного удару Гарета Бейла. Англійці відповіли точним ударом Садіо Мане.

Захисник мадридського “Реала” Серхіо Рамос, після зіткнення з яким травму отримав нападаючий англійського “Ліверпуля” Мохамед Салах, побажав єгиптянинові якнайшвидшого одужання.

“Футбол іноді показує свою кращу сторону, а іноді найжахливішу. Перш за все, ми професіонали. Скорейшего одужання, Салах. Майбутнє чекає тебе”, – написав капітан “вершкових” в своєму мікроблозі в Twitter.

Кращий бомбардир “Ліверпуля” в нинішньому сезоні Салах був замінений на 31-й хвилині фінального матчу Ліги чемпіонів з мадридським “Реалом” (1: 3), отримавши травму зв’язок плечового суглоба в єдиноборстві з Рамосом.