Таксисти в 15 разів підняли ціни в день Ліги чемпіонів

Кілька кілометрів по центру міста обійшлися британському фанату в 1200 гривень джерело

Приїзд фанатів на фінал Ліги чемпіонів в Києві – можливість заробити не тільки власникам квартир, а й таксистам. Про те, що київські готелі і власники квартир підняли ціни в десятки разів, стало відомо ще за кілька тижнів до матчу. А ось тарифи таксистів в день фіналу стали несподіванкою.

Найбільший куш зірвали таксисти, що працюють з “шашкою”. “Помітив, що багато іноземців віддають перевагу машинам з” шашками “, при цьому, чим більше вона, тим більше довіру приїжджих. Це стосується не тільки гостей фіналу Ліги чемпіонів”, – розповів segodnya.ua таксист Ігор.За його словами, з п’ятниці по неділю по центру Києва будь-яке замовлення іноземцю обходився мінімум в 400 грн. “Мої колеги говорили, що в центрі нічого робити, все перекрито і немає замовлень. Але я вирішив перевірити, і не прогадав”, – розповідає Ігор. За його словами, середня вартість одного замовлення дорівнювала 20-30 євро (600-900 грн). У підсумку за попередні фіналу дні заробіток серйозно збільшився.

Найбільший замовлення Ігоря – за маршрутом Софійський Собор – готель на Вул.В.Васильківська, 100 – парк Шевченка, фан-зона “Ліверпуля”. Нетривалий проїзд по центру Києва обійшовся британському фанату в 1200 гривень! Цікаво, що при замовленні цього маршруту в одному з онлайн-сервісів таксі тариф буде … 78 грн. Таким чином, для іноземців таксисти піднімали ціни при замовленні “з руки” в десятки разів. Правда, вчора деякі центральні вулиці були перекриті і таксистам доводилося збільшувати дальність маршруту, щоб об’їхати перекриті ділянки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App