Матч збірної України з Албанією під загрозою зриву

Остаточне рішення прийме ФІФА  джерело

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко під час прес-конференції в Харкові розповів, що товариський матч його команди проти команди Албанії під загрозою зриву. Матч мав відбутися в суботу, 2 червня. А в найближчу середу українці проведуть спаринг з учасником ЧС-2018 командою Марокко.

Швидше за все, у нас будуть маленькі зміни по другій грі. Вона зараз під питанням. Поясню, в чому причина: гра з Албанією мала пройти в Швейцарії. В зв’язку з оформленням документів, швейцарці не дали можливість провести цей матч у них. Агент, що організує гру, перевів її до Франції. Стадіон, наданий для гри, не відповідає рівню національних збірних. Там навіть неможливо розмістити глядачів. Тому ФФУ направила лист до ФІФА з приводу проведення матчу. Ми написали наші причини, ФІФА прийматиме рішення. Приблизно така ж думка у тренера Албанії Пануччі. 

Не можуть дві національних команди проводити гру на такому стадіоні. Далі рішення за ФІФА. Якщо вони вирішать, що тут грати не можна – матч не відбудеться. Можливо, агент знайде інше поле”, – сказав Шевченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App