Фанати з Росії погрожують уболівальникам з нетрадиційною сексуальною орієнтацією на ЧС-2018

Представники ЛГБТ-фанатів отримали листи з погрозами з Росії  джерело

Російські фанати виступили з погрозами на адресу гомосексуальних і трансгендерних уболівальників з Англії перед ЧС-2018, повідомляє Mirror. За даними видання, англійський союз гравців і ЛГБТ-фанатів “Pride In Football” отримав кілька листів від російських уболівальників, в яких говорилося про розправу над представниками меншин в разі їх появи на ЧС-2018 в Росії.

Російські фанати заявили, що якщо знайдуть нас на турнірі, то обов’язково поб’ють. Ми ставимося до даних загрозам з усією серйозністю, тому дане питання все ще залишається відкритим. Нам порадили не проявляти своїх почуттів на публіці. Так, я б міг знову закритися і сховатися від світу, але це не найкращий вихід. Ми лише намагаємося довести, що нетерпимість – це велика проблема суспільства. 

Нехай не турбуються, я не збираюся засовувати язика їм в горло або щось подібне. Я лише хочу насолодитися великим футбольним святом. Якщо це не буде загрожувати нашій безпеці, ми піднімемо райдужні прапори на стадіонах щоб показати, що ЛГБТ-вболівальники існують. Ми, як і будь-які інші фанати, сподіваємося бути рівноправною частиною футбольної культури“, – наводить слова лідера союзу” Pride In Football “Джо Уайта Mirror.


Раніше Федерація уболівальників Англії виступила зі зверненням до представників сексуальних меншин напередодні турніру, в якому зазначила, що їм варто очікувати прояви нетерпимості з боку росіян у зв’язку з тим, що в Росії відсутні закони, що захищають права ЛГБТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App