“Телевізор” – нове правило яке стосується жесту у футболі

Гравці не мають права нагадувати арбітру про систему відеоповторів   джерело

Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB) ввів нововведення в правила щодо вимог відеоповторів з боку гравців. Футболісти, які жестом зображують “телевізор”, тепер будуть каратися жовтою карткою, повідомляє офіційний акаунт IFAB в Twitter.

Якщо хтось із представників команд спробує проникнути в кімнату, де будуть переглядати відео, вони отримають попередження, але без картки.

ФІФА схвалила використання системи Відеодопомога арбітрам на ЧС-2018. VAR необхідна для того, щоб уникнути помилок при визначенні взяття воріт, призначення пенальті, прямому видаленні гравців і помилковому покарання футболістів жовтими або червоними картками.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App