За спробу організувати “договірний матч” арбітр відсторонений від ЧС-2018

Фахад аль-Мірдасі з Саудівської Аравії не поїде на ЧС-2018, як і його помічники  джерело

Футбольний суддя з Саудівської Аравії Фахад аль-Мірдасі був відсторонений від роботи на чемпіонаті світу 2018 року. За інформацією Associated Press, Федерація футболу Саудівської Аравії довічно дискваліфікувала аль-Мірдасі через участь в договірних матчах. Двоє його асистентів також не поїдуть на ЧС у Росію.

ФІФА назвала імена арбітрів, які будуть працювати на ЧС-2018, ще 29 березня. Поки невідомо, чи замінить арбітрів із Саудівської Аравії в списку інша бригада суддів, чи їх кількість просто скоротиться.


Рішення про дискваліфікацію арбітра було прийнято через те, що аль-Мірдасі 11 травня зв’язався з однією з офіційних осіб одного з клубів фіналу Кубка Короля і попросив кошти в обмін на те, що він допоможе даному клубу виграти матч. Представник команди тут же зв’язався з SAFF, після чого арбітр сам у всьому зізнався і був заарештований.

Нагадаємо, аль-Мірдасі працював на матчах Кубка Конфедерацій-2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App