Андрій Шевченко на відпочинку показав вже дорослих дітей

Тренер збірної України відпочиває з синами після матчів проти Марокко й Албанії  джерело

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко на своїй сторінці в Instagram опублікував спільну фото зі своїми синами – Джорданом, Крістаном, Райдером-Габріелем і Олександром. На знімку Андрій разом з дітьми відпочиває на задньому дворі будинку з невеликим футбольним полем за спиною. Раніше ми писали, що Андрій Шевченко нагороджений Орденом Зірки Італії.


Дружина Андрія Шевченка американська модель Крістін Пазік подарувала футболісту первістка в 2004 році, йому дали ім’я Джордан. Через два роки у подружжя з’явився другий син, якого назвали Крістіан.

1_180

Наступного поповнення в родині Шевченків довелося чекати шість років. У жовтні 2012 року, коли Андрій уже завершив професійну кар’єру, він став багатодітним батьком – Крістін Пазік народила сина Олександра.

А в квітні 2016 року на світ з’явилася остання на даний момент дитина в сім’ї Андрія і Христини – йому дали подвійне ім’я Райдер-Габріель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App