Математики прогнали 100 тисяч варіантів розвитку подій і передбачили переможця ЧС-2018

Німецькі та бельгійські вчені показали ймовірність виходу команд в плей-офф і рух по сітці мундіалю  джерело

Група вчених з університетів Німеччини і Бельгії спробувала передбачити результат чемпіонату світу з футболу 2018 року. Щоб розрахувати ймовірність перемоги кожної з 32 команд, математики поєднали метод ранжирування з алгоритмом random forest (в перекладі з англійської “випадковий ліс”). У цьому алгоритмі кожне “дерево” – це такий собі варіант розвитку подій, “листя” – самі події, а “гілки” – умови, які до них призводять.

Прогноз на груповий етап чемпіонату світу 2018:

0005_153

0005_153

Вчені проаналізували сто тисяч можливих варіантів розвитку подій на чемпіонаті. Були враховані такі фактори, як ВВП країн-учасниць і їх населення, рейтинг національних збірних, середній вік футболістів, кількість гравців в Лізі чемпіонів і інші. При цьому використовувалися результати попередніх світових першостей з футболу, починаючи з 2002 року. Фахівці підкреслюють, що значний вплив на результати аналізу зробила сама структура мундіалю і розподіл країн за групами.За підсумками дослідження фаворитом ЧС-2018 виявилася Іспанія: її шанси на перемогу дорівнюють 17,8%. За нею йдуть Німеччина (17,1%) і Бразилія (12,3%).

Ймовірність виходу команд в кожну стадію ЧС-2018

0004_154

Математики відзначають, що у Німеччині більше шансів зустріти сильного суперника в 1/8 фіналу. Саме тому її загальні показники трохи нижчі, ніж у Іспанії. Однак після можливого виходу німецької збірної до чвертьфіналу її шанси на перемогу значно зростають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App