Батько Луніна підтвердив пропозицію від “Реала”

Юний голкіпер “Зорі” може опинитися в найкращому клубі Європи   джерело

Батько і представник голкіпера “Зорі” Андрія Луніна Олексій підтвердив, що мадридський “Реал” зробив пропозицію його синові. Також він в черговий раз дав зрозуміти, що іншим варіантом продовження кар’єри є “Наполі”.

Пропозиція “Реала” – це правда, але поки його оцінюємо“, – наводить слова Луніна-старшого Calcionapoli24.it.

Інтерес до Андрія є з боку багатьох клубів, включаючи “Наполі”. Поки ми нічого не підписали і не вирішили. Головним фактором для нас є професійне зростання і можливість отримувати ігрову практику“.

Не виключає батько 19-річного воротаря і того, що він залишиться в своїй нинішній команді.Також існує невеликий шанс, що він залишиться в “Зорі”. У понеділок Андрій почав тренуватися з командою, – додав Лунін-старший.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App