Команди можуть отримати право запитувати перегляд повтору під час матчу – Колліна

Голова суддівського комітету ФІФА не виключив можливість команд в майбутньому запитувати VAR  джерело

Голова суддівського комітету Міжнародної федерації футболу (ФІФА) П’єрлуїджі Колліна не виключив, що в перспективі спірні ситуації можуть бути розглянуті за допомогою системи Відеодопомога арбітрам (VAR) після відповідного запиту команд. На ЧС-2018 часто трапляються епізоди, коли футболісти або тренери просять переглянути повтор, але арбітр не приймає такі рішення за вказівкою команд – тільки після підказки від колег.

Чемпіонат світу 2018 року став першим, на якому використовується VAR. Вперше на турнірі система була застосована в матчі групового етапу між збірними Франції та Австралії. Рішення про те, чи використовувати VAR в спірних ситуаціях, на даний момент приймає арбітр зустрічі.


У відповідь на питання, чи зможуть команди в майбутньому запитувати перегляди VAR, Колліна відповів: “Я ніколи не кажу ні. У нас є нові пропозиції, ідеї, ми всі їх вивчаємо, все перевіряємо”. Також стало відомо, що в майбутньому телеглядачі зможуть слухати переговори арбітрів під час перегляду повтору.

До чемпіонату світу система VAR в тестовому режимі також використовувалася в ряді футбольних чемпіонатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1