Марадона обіцяє кругленьку суму за інформацію про те, хто його “поховав”

Легенда футболу відчув себе погано під час матчу Аргентина – Нігерія   джерело

Легендарний Дієго Марадона готовий заплатити десять тисяч доларів премії тому, хто надасть йому інформацію про те, хто поширив слух, що у нього проблеми зі здоров’ям. Раніше стало відомо, що є аудіозапис, з якого випливає, що чемпіон світу 1986 року помер від зупинки серця.

“Мені дали доручення опублікувати рішення Дієго Марадони. Він готовий віддати десять тисяч доларів нагороду будь-кому, хто може надати правдиву і точну інформацію про автора цього аудіозапису”, – повідомив в інтерв’ю Clarin адвокат легендарного аргентинця Маттіас Морлі.


У 57-річного Марадони насправді були проблеми зі станом під час матчу Аргентина – Нігерія, який він дивився з ложі стадіону. Аргентинці виграли з рахунком 2:1, але під час зустрічі Дон Дієго пережив багато різних станів – від експансивного з позитивним емоціям до печалі і розчарування, а потім знову бурхливої радості в поєднанні з неадекватними діями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися