День мертвих відбувся у Москві під час чемпіонату світу з футболу

За традицією мексиканських індіанців, на “День мертвих” прийнято шуміти і веселитися  джерело

У п’ятницю в Москві під час чемпіонату світу з футболу відбувся карнавал “День мертвих”, організований Національним будинком уболівальників Мексики. За мексиканською традицією, День мертвих відзначається наприкінці листопада. За віруваннями мексиканських індіанців, смерть вважалася світлим початком, тому на День мертвих прийнято шуміти і веселитися. Вважається, що цього дня душі покійних на час повертаються на землю, щоб відвідати рідних.

За мексиканською традицією калавела Катріна (череп жінки) є одним з головних атрибутів святкових маніфестацій. Збірна Мексики на ЧС-2018 вийшла до плей-офф, де зіграє з командою Бразилії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1