Едінсон Кавані вивів Уругвай в чвертьфінал чемпіонату світу

Кріштіану Роналду і компанія залишають ЧС-2018, програвши збірній Уругваю з рахунком 1: 2 джерело

У суботу на чемпіонаті світу з футболу визначилася перша чвертьфінальна пара. З Францією, раніше обіграла Аргентину з рахунком 4: 3, зіграє команда Уругваю. Щоб пробитися в 1/4 фіналу, команда Оскара Табареса увечері 30 червня обіграла збірну Португалії з рахунком 2: 1.

Уругвайці змогли забити швидкий гол: на сьомій хвилині лідери атаки Суарес і Кавані створили шедевр. Два рази м’яч переводився далекими передачами з флангу на фланг і Едінсон Кавані в високому стрибку зміг головою відправити м’яч у ближній кут – 1: 0.

Португальці змогли відігратися на початку другого тайму: розіграш м’яча з кутового, передача в центр штрафної і там уругвайські захисники, які занадто багато уваги приділили Роналду, пропустили ривок Пепе, який головою пробив у протихід воротареві – 1: 1. Радість португальських уболівальників була недовгою. Через сім хвилин Едінсон Кавані забиває другий красивий м’яч у поєдинку: з кута штрафного пробив у дотик, точно, впевнено, технічно, прямо в кут!

Португальці дуже багато володіли м’ячем і атакували великими силами, але забити більше не змогли. Уругвай – в чвертьфіналі, Роналду і компанія їдуть додому.

Уругвай – Португалія – 2: 1 (1: 0)

1: 0 Едінсон Кавані, 7 хв
1: 1 Пепе, 55 хв
2: 1 Едінсон Кавані, 62 хв