Іспанець вимагає від ФІФА 15 млн євро за систему VAR

Франсіско Лопес стверджує, що придумав систему відеодопомоги арбітрам   джерело

Житель Іспанії Франсіско Лопес має намір судитися з ФІФА через використання системи відеодопомоги арбітрам (VAR), повідомляє Marca.

Лопес стверджує, що першим подав ідею про використання відеоповторів Міністерству освіти і культури Іспанії в 1999 році. Його проект отримав назву “Футбол в 21-му столітті: технології майбутнього для рефері”.

Раніше Франсіско направив в Королівську іспанську футбольну федерацію і ФІФА вимогу не використовувати дану технологію. Тепер він в якості компенсації вимагає 15 млн євро.

“Зараз і використовується те, що я тоді собі уявляв. Те ж саме, що можна було зробити і в 1999 році.

Багато років тому це було винаходом для футболу. Я нічого не хотів за це, але тепер бачу, що ФІФА діє тільки в особистих інтересах. Якби зі мною зустрілися і принесли вибачення, це все б змінило, але его ФІФА занадто велике.Я щасливий, що VAR зараз використовується. Вітаю арбітрів, тому що футбол заново винайшов себе, він став новим видом спорту. Радий, що зміг дати це суддям, футбол тепер справедливий”, – наводить слова Лопеса Marca.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1