Хорватія лише в серії пенальті перемогла Данію і вийшла на Росію в 1/4 фіналу ЧС-2018

Хорвати реалізували три пенальті, а данці – всього лише два   джерело

У вечірній сесії другого ігрового дня 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018 збірна Хорватії зустрічалася з національною командою Данії. Як і в матчі Іспанія – Росія справа дійшла до післяматчевій серії пенальті, де сильнішими виявилися підопічні Златко Даліча (3: 2). Основний час завершився з рахунком 1: 1.

Перший тайм Хорватія і Данія почали дуже жваво. Вже на першій хвилині матчу підопічні Оге Харейде повели в рахунку завдяки голу захисника “Гаддерсфілда” Матіаса Йоргенсена. Проте, хорвати дуже швидко прийшли до тями і відновили паритет: через три хвилини після серії рикошетів у штрафному майданчику датчан м’яч потрапив в ноги до Маріо Манджукічу, який без проблем розстріляв володіння Каспера Шмайхеля.

Швидкий і веселий початок зустрічі змусило обидві команди на деякий час взяти перепочинок. В цілому, “шашкові” більше володіли м’ячем і ще до перерви мали кілька непоганих моментів вийти вперед, але що не точність підводила підопічних Златко Даліча, так Шмейхель виручав датчан на стрічці.

Хорватія – Данія 1: 1 (3: 2 – по пенальті)

Голи: М. Йоргенсен, 1 – Манджукич, 4.

Хорватія: Субашич, Врсалько, Ловрен, Віда, Стрініч (Піваріч 81), Брозовіч (Ковачич, 71), Ракітіч, Ребич, Модріч, Перішич (Крамаріч, 97), Манджукич (Бадель, 108)

Данія: Шмайхель, М. Йоргенсен, Крістенсен (Шене, 46), Кьяер, Кнудсен, Ділейні (Крон-Делі, 98), Еріксен, Дальсгор, Поульсен, Корнеліус (Йоргенсен, 66), Брейтуейт (Систо, 106)

Попередження: М. Йоргенсен