Тренер збірної Польщі звільнився після невдачі на ЧС-2018

Адам Навалка покинув пост головного тренера польської національної команди після того, як збірна не вийшла з групи на мундіалі    джерело

Головний тренер збірної Польщі Адам Навалка повідомив у вівторок на прес-конференції у Варшаві, що залишає свій пост. Команда Польщі на чемпіонаті світу-2018 не вийшла з групи. Поляки зазнали двох поразок на груповому етапі від збірних Сенегалу (1:2) і Колумбії (0:3), але змогли обіграти в заключному турі японців (1:0).

“З повною відповідальністю я прийняв таке рішення. Настав час, щоб хтось інший взяв під своє керівництво збірну Польщі”, – сказав Адам Навалка.

Він зазначив, що прийняв рішення, погодивши його з головою Польського футбольного союзу Збігнєвом Бонеком.

“Ми довго обговорювали це питання. Це наше спільне рішення. Тепер я маю намір відпочити, а потім прийму рішення щодо свого майбутнього”, – сказав Навалка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App