Україна посіла перше місце в світі за доходом від трансферів футболістів

У червні українські клуби продали гравців на 70,4 мільйонів доларів – це кращий показник серед всіх 211 асоціацій ФІФА    джерело

З 2010 року ФІФА запровадила Систему управління міжнародними трансферами (ITMS), детальну статистику дає по місяцях, і ось червневий випуск торкнувся України. Не вперше, звичайно, але №1 у наших клубів ще не було – по доходу від трансферів.

Так ось, в червні українські клуби продали гравців на 70,4 мільйонів доларів. Найбільша сума серед усіх 211 асоціацій (країн) ФІФА. На другому місці йде Португалія (57,8), замикає трійку Англія (35,3), яка традиційно лідирує в списку, купують багато і дорого (на 147 млн в червні). Всього за місяць було скоєно 436 переходів, але тільки 8 були дорожчі за $ 10 млн. Слабка активність багато в чому пов’язана з проведенням чемпіонату світу.


Перший рядок рейтингу став можливим завдяки трансферу Фреда з “Шахтаря” в “Манчестер Юнайтед” за 59 млн євро ($ 68,5 млн). Підсобив і голкіпер Андрій Лунін, який перейшов із “Зорі” в “Реал” за 8,5 млн. Остаточно покинув Україну Віторіну Антунеш, який поповнив казну “Динамо” на 2,5 млн.

За останні три роки простежується тенденція: наші клуби збільшують позитивний баланс угод в літнє міжсезоння. За даними Transfermarkt, в 2016 заробили 19,5 млн євро і за цим показником посіли 17-е місце, в 2017-му – вже 7-й рядок з прибутком в 39,35 млн, в цьому – поки на 6-й з показником в плюс 48,81 млн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App