УЄФА відновлює розслідування божевільних трансферів “ПСЖ”

Французький клуб готовий співпрацювати зі слідством   джерело

Голова Інстанції УЄФА з фінансового контролю клубів (ІФКК) прийняв рішення направити справу стосовно “ПСЖ” на перегляд у Слідчу палату ІФКК, повідомляє прес-служба організації. Раніше слідчий ІФКК прийняв рішення закрити провадження, яке було розпочато 1 вересня 2017 року.

Французький клуб відразу ж відреагував на повідомлення УЄФА про відновлення розслідування порушень фінансового fair-play. Попереднє було припинено 13 червня цього року.

“Клуб повідомляє, що в останні дні успішно виконав велику кількість приписів відповідно до рішення ІФКК і що буде продовжувати це робити. Як і було раніше, клуб готовий надати будь-яку інформацію, яку запросить УЄФА”, – йдеться в повідомленні “ПСЖ”.Раніше в ЗМІ поширили слова глави УЄФА Олександра Чеферіна про те, що, в разі підтвердження порушення правил фінансового fair play, французький клуб буде відсторонений від єврокубків. Однак пізніше прес-служба організації заявила, що Чеферін такого не говорив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App