В Україні пропонують ввести ліміт на іноземних тренерів

Президент Всеукраїнського об’єднання футбольних тренерів (ВОФТ) Микола Павлов пропонує ввести в Україні ліміт на іноземних легіонерів. Він вважає, що з початком кризи в клубному українському футболі відразу кілька факторів погіршили становище вітчизняних тренерів. Тому екс-наставник “Динамо”, “Ворскли” і “Маріуполя” пропонує захищати права вітчизняних фахівців.

Очевидно, слова Павлова – це реакція на призначення в ФК “Львів” маловідомого бразильського тренера Жилмара, який раніше працював у Макао.

“Становище українських футбольних тренерів залишається складним. Кількість робочих місць зменшується, а в Прем’єр-лізі зростає відсоток іноземних головних тренерів. Зараз їх уже 5 при 12 клубах. При цьому в багатьох клубах працюють іноземці – асистенти головних тренерів, тренери воротарів, тренери з технічної і тактичної підготовки, керівники молодіжних та юнацьких команд, клубних академій.

Ми обговоримо різні варіанти, в тому числі введення ліміту на тренерів-легіонерів або введення в регламентні норми заявочного внеску за призначення тренера-легіонера за прикладом, який існує за заявку футболіста-легіонера. Кошти, які надійдуть від клубів, запропонуємо направляти на покращення навчання українських тренерів”, – вважає фахівець.

Павлов вважає, що деякі команди, призначаючи іноземного тренера, навіть нічого про нього не знають. А ті, в свою чергу, не знають про Україну і її особливості.“Я дивуюся іноземцям, які приїжджають до нас на 1-2 тисячі доларів зарплати. Це ж наскільки треба не поважати себе і свою професію, щоб їхати в чужу країну, далеко від сім’ї, не маючи умов для роботи, свободи в ній? Добре, якщо ти їдеш очолити команду-гранд, але якщо ні? Тому і йдуть такі тренери, а ми не встигаємо запам’ятати їхні імена”, – говорить Павлов.

Крім Жилмара в Прем’єр-лізі працюють іноземні тренери Олександр Хацкевич (“Динамо”) і Паулу Фонсека (“Шахтар”), а донедавна і Ніколай Костов (“Сталь”).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App