Російські футболісти не отримають преміальні від держави за виступ на ЧС-2018

Команда вже заробила 16 мільйонів преміальних від ФІФА   джерело

Футболісти збірної Росії не отримають грошової винагороди від держави за успішний виступ на чемпіонаті світу 2018 року. Господарі турніру вийшли в 1/4 фіналу, де 7 липня в Сочі зустрінуться з Хорватією.

Всі належні суми російській команді виплатить ФІФА. “Виплат поки не планується. Чим чемпіонат світу з футболу відрізняється від чемпіонатів світу з інших видів спорту? За його підсумками держава ніколи не платить спортсменам. Олімпіада – окрема історія, там безліч видів спорту”, – заявив знайомий з ситуацією джерело.

При цьому за розподіл виплати з боку ФІФА буде відповідати Російський футбольний союз. Гравці збірної Росії вже забезпечили собі 16 млн доларів, з яких рівно половина дістанеться РФС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App