УЄФА вводить четверту заміну на великих турнірах

Замінити четвертого гравця тренери зможуть в додатковий час    джерело

УЄФА оголосив про запровадження правила, згідно з яким в додатковий час матчу командам дозволяється провести четверту заміну, відразу в декількох турнірах під егідою організації.

В першу чергу зміна торкнеться таких турнірів, як Ліга чемпіонів, Ліга Європи, Суперкубок УЄФА, Ліга чемпіонів серед жінок, чемпіонат Європи, чемпіонат Європи серед жінок, Кубок регіонів.

Також четверта заміна буде введена в таких турнірах, як Ліга націй (фінальна стадія), європейська кваліфікація чемпіонату світу серед жінок (перший і другий стикові раунди), чемпіонат Європи серед молоді (стикові матчі, півфінали, фінал і матч за путівку на Олімпіаду в фінальному турнірі в Італії (червень 2019), чемпіонат Європи серед дівчат до 19 років (півфінали і фінал в фінальному турнірі в Швейцарії (липень 2018), чемпіонат Європи серед юнаків до 19 років (півфінали, фінал і матч за путівку на чемпіонат світу серед молоді в фінальному турнірі у Фінляндії (липень 2018).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App