Серба Новака Джоковича на батьківщині назвали ідіотом за підтримку Хорватії на ЧС-2018

Депутат парламенту жорстоко розкритикував легендарного тенісиста    джерело

Сербський депутат від правлячої партії Володимир Джуканович розкритикував екс-першу ракетку світу тенісиста Новака Джоковича, який заявляв, що вболіватиме за збірну Хорватії після вильоту Сербії з ЧС-2018. За його словами, серб не повинен бути прихильником хорватської збірної.

Тільки ідіоти можуть підтримувати збірну Хорватії. Новаку не соромно?, – написав у соцмережах Джуканович. – Він, звичайно, національний герой. Я вдячний йому за все. Але підтримувати Хорватію? Мене це зводить з розуму. Люди, які підтримують хорватів, а не Росію, наприклад, вони божевільні, їх потрібно ізолювати “.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App