Футбольний клуб “Мілан” змінив власника

Замість китайців командою керуватиме американський інвестиційний фонд   джерело

Італійський футбольний клуб “Мілан” перейшов у володіння американської інвестиційної корпорації Elliott Management після того, як китайські власники клубу не змогли сплатити боргові зобов’язання перед фондом. Про це йдеться в заяві Elliott Management.

Китайські власники клубу на чолі з президентом “Мілану” Лі Юнхун не змогли вчасно сплатити транш у розмірі 32 млн євро в рамках погашення заборгованості перед фондом. В цілому американська компанія надала їм позичку на 303 млн.

Нові власники мають намір витратити 50 млн євро, щоб стабілізувати фінансовий стан “Мілану”.

“Після отримання контролю над клубом компанія планує зробити такі кроки: створити фінансову стабільність і встановити раціональне управління, створити гарантії того, що клуб буде добре капіталізований, створити стійку операційну модель, яка враховуватиме правила фінансового fair play”, – йдеться в заяві фонду.


У 2017 році китайські інвестори викупили 99,93% акцій “Мілана” у багаторічного президента клубу Сільвіо Берлусконі. Однак потім в пресі з’явилися повідомлення про фінансові проблеми Лі Юнхун і багатомільйонні борги його структур.

“Мілан” є 18-кратним чемпіоном Італії, семиразовим переможцем Ліги чемпіонів і переможцем клубного чемпіонату світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App