Facebook перевіряє акаунти українців після флешмобу на сторінці ФІФА

Хорватів Вукоєвича і Віду підтримали в Україні після їхніх слів на ЧС-2018    джерело

Facebook перевіряє акаунти українців після флешмобу на сторінці ФІФА

Українці здорово покомизилися на головній сторінці ФІФА у Facebook. Після того, як Міжнародна федерація футболу засудила хорватів Домагоя Віду й Огнена Вукоєвича за “Слава Україні” на ЧС-2018 в Росії, українці влаштували флешмоб – ставили одиницю сторінці ФІФА, обваливши її рейтинг з 5 балів, до 1,1. Коли тих, хто поставили одиницю, стало понад 150 000 чоловік, ФІФА закрила можливість оцінювання своєї сторінки. І водночас більшість користувачів Facebook з України зіткнулися з такою проблемою: адміністрація соціальної мережі почала просити підтвердити справжність аккаунта.

Іноді Facebook просить змінити пароль, вважаючи, що акаунт був зламаний.Що цікаво, заборона на оцінювання не зупинила людей, які підтримують Україну і Віду з Вукоєвичем. Вони почали писати все, що думають про ФІФА в коментарях до всіх матеріалів на сторінці в соцмережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App