Працівники компанії FIAT в Італії будуть страйкувати через перехід Кріштіану Роналду в “Ювентус”

Співробітники заводу обурені нераціональною тратою грошей    джерело

Працівники компанії FIAT, яка є спонсором “Ювентуса”, висловили невдоволення покупкою нападника “Реала” Кріштіану Роналду. Співробітники автоконцерну вважають, що подібні витрати є неприпустимими, і мають намір влаштувати страйк.

“Це неприпустимо, що компанія витрачає сотні мільйонів євро на покупку гравця, поки співробітники переживають важкі економічні часи.

Нам кажуть, що наступили важкі часи, скорочуються соціальні зобов’язання компанії перед співробітниками, в той же час інвестуються величезні гроші в футболіста.

Нам кажуть затягнути паски, але хіба це справедливо? У нас один роботодавець, подібна різниця в зарплатах неприпустима.

Співробітники FIAT заробляли компанії її сьогоднішній стан. Нам варто інвестувати в нові моделі автомобілів, що забезпечить майбутнє тисяч людей, а не одного футболіста.

Компанія повинна ставити інтереси працівників на перше місце, це повинно бути метою. Сьогодні це не так, власникам цікавіше світ футболу та розваг.


Із вищевикладених причин, з 15 по 17 липня працівники компанії оголошують страйк”, – сказано в заяві працівників FIAT.

Нагадаємо, трансфер Роналду обійшовся “Ювентусу” в 112 мільйонів євро, зарплата форварда складе 31 мільйон євро на рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App