З’явилося відео викрадення матері Тайсона

Жінку виманили квітами і заштовхали в машину   джерело

В інтернеті з’явилося відео викрадення мами півзахисника донецького “Шахтаря” і збірної Бразилії Тайсона. На щастя, жінку вже знайшли, вона не постраждала.

Судячи з відео, якийсь чоловік підійшов до хвіртки будинку, де жила Розагела. Він приніс їй квіти. Під час розмови, під’їхав білий автомобіль. З нього вискочили кілька озброєних чоловіків. Розангела намагалася втекти, але вони наздогнали жінку і затягли її в автомобіль. До неї на допомогу кинулися ще дві жінки, які вибігли з будинку, проте врятувати не змогли.
На щастя, незабаром правоохоронці виявили мати Тайсона в сусідньому муніципалітеті в багажнику авто. Поліція підтвердила, що підозрюваних заарештували, їх було четверо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App