Домагоя Віду вдома зустріли як героя: покатали на бричці і напоїли ракією

Захисник збірної Хорватії приїхав до земляків з нагородою ЧС-2018   джерело

Маленьке містечко Доні-Міхоляц на день стало “веліградом”, як кажуть в Хорватії. На батьківщину приїхав герой ЧС-2018 Домагой Віда. Зустрічати футболіста зійшлися жителі всієї округи.

Як тільки Домагой вийшов з авто, його відразу ж переодягли в національний костюм і посадили в бричку. По дорозі до центру процесію облили з пожежних шлангів, по аналогії із зустріччю літаків.

Потім був спекотний прийом на центральній вулиці, пісні, танці. Очевидці кажуть, що ракія лилася рікою, а закушували все кролятиною під звуки тамбурина.

“Спасибі всім за привітання. Мені було легше грати у фіналі, ніж виступати перед вами”, – зізнався Віда. Він подякував своїм землякам за підтримку і вручив футболки з написом “Брате, я з Міхоляца!”, які сам носив під час мундіалю.“Без вас ви б цього не зробили, насолоджуйтеся цим моментом, і я сподіваюся, що всі будуть щасливі і пишатися нами”, – сказав він фанатам Віда.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App