Брестське “Динамо” вигнало Артема Мілевського

З чуток, футболіст порушив дисципліну    джерело

Колишній нападаючий збірної України Артем Мілевський покине Брестське “Динамо”. Про це заявили в прес-службі білоруського клубу. Крім Мілевського “Динамо” розлучається з Олексієм Гавриловичем і Павлом Савицьким.

Причини, за якими Брестське “Динамо” розлучається з Мілевським і двома іншими гравцями, клуб не розголошує. Однак за чутками, футболісти порушили дисципліну.

Цікаво, що всі троє є лідерами команди. Гаврилович – капітан команди. У Савицького кращий показник за системою гол плюс пас – 13 (9+3), Мілевський на другому місці – 10 (3+7).Нагадаємо, що днями один з кращих футболістів в світовій історії Дієго Марадона прибув в білоруський Брест. Тут він починає працювати на посаді голови правління брестського футбольного клубу “Динамо”. Марадона буде займатися питаннями стратегічного розвитку клубу, а також взаємодіяти з усіма його структурними підрозділами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App