“Динамо” в пошуках нападника і півзахисника

Київський клуб на трансферному ринку виконав роботу на 75 відсотків   джерело

Напередодні старту футбольного сезону в Україні головний тренер київського “Динамо” Олександр Хацкевич розповів, що до закриття трансферного вікна клуб ще планує підсилитися. Як мінімум команда працює по двох позиціях.

“На трансферному ринку на даний момент ми виконали роботу відсотків на 75. Як і раніше триває пошук нападника. А з урахуванням того, що команду може покинути Дерліс Гонсалес, не завадить нам і фланговий півзахисник”, – заявив Хацкевич.

Нагадаємо, що вчора київське “Динамо” представило нову форму на сезон. Домашня форма виконана в білому кольорі з синьою смугою на рукавах, виїзна – повністю синя. В офіційному магазині вартість футболки – 1599 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App