Названо найдорожчий спортивний клуб в світі

Вартість команди з американського футболу “Даллас Ковбойз” оцінюється в 4,8 млрд доларів  джерело

Журнал Forbes опублікував рейтинг найбільш дорогих спортивних клубів світу на сьогоднішній день. Перше місце в рейтингу вже третій рік поспіль займає клуб “Даллас Ковбойз” (американський футбол). Його вартість оцінюється в 4,8 млрд доларів (зростання за рік на 14%).

На другому місці знаходиться “Манчестер Юнайтед” (вартість оцінюється в $ 4,123 млрд), на третій позиції – “Реал” ($ 4,088 млрд). Місце “Барселони” в рейтингу за рік не змінилося – четверте ($ 4,064 млрд).

З 5-го по 10-те місця знаходяться команди з американського футболу і баскетболу: “Нью-Інгленд Петріотс” ($ 3,7 млрд), “Нью-Йорк Нікс” ($ 3,6 млрд), “Лос-Анджелес Лейкерс” ($ 3,3 млрд), “Нью-Йорк Джайентс” ($ 3,3 млрд) і “Голден Стейт Ворріорс” ($ 3,1 млрд).


Нагадаємо, що американський боксер Флойд Мейвезер очолив рейтинг найбільш високооплачуваних знаменитостей за версією журналу Forbes. Сумарний заробіток 41-річного Мейвезера за останні 12 місяців склав 285 мільйонів доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App